Kontakt telefoniczny 800 - 1600 +48 32 265 88 54
panel administracyjnypanel administracyjny poczta webmailpoczta

Pakiet skryptów Installatron

Installatron zapewnia instalację Najpopularniejsze skrypty zawarte w Installatron:
WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.
Joomla! to program do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć lub zlecić wykonanie swojej strony internetowej, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie.
PrestaShop - Stworzenie sklepu on-line z PrestaShop, światowym aktorem rozwiązań e-commerce, nigdy nie było łatwiejsze. Dzieli Ciebie zaledwie kilka minut od rozpoczęcia budowania pięknej i konkurencyjnej strony internetowej e-commerce!
Drupal - CMS wyposażony w funkcje, które oferują między innymi system blogów, środowiska przeznaczone do wspólnej pracy nad projektem, fora, biuletyny, galerie grafik/zdjęć, możliwość wysyłania i pobierania plików
Moodle to platforma stworzona dla wszystkich, którzy pragną stworzyć internetowy kurs online sprawdzający na bieżąco wyniki i udostępniający przeróżne merytorycznie zgodne dane w wszechstronny sposób.
PHP-Fusion - system zarządzania treścią przeznaczony głównie dla stron domowych oraz niewielkich portali. Wersja instalacyjna systemu zawiera szereg najważniejszych modułów, takich jak moduł newsów, artykułów, nawigacji czy panel admina.
Magento - otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien w oparciu o framework Zend Framework.
osCommerce to aplikacja sklepu internetowego. Podstawowa wersja zawiera mechanizmy prezentacji towaru, system logowania klientów, system recenzji, informowanie o produktach, newsletter, system prezentacji nowości, moduł promocji.
Zen Cart - Domyślna instalacja obejmuje wszystko, co potrzebne do utrzymania profesjonalnej witryny sklepu internetowego. Właściciel zarządza produktami, cennikiem, dostawami, biuletynami informacyjnymi, sprzedażą itd.
Gallery - to narzędzie do tworzenia profesjonalnych albumów internetowych.

Gallery - to aplikacja, która pozwala na stworzenie internetowego albumu fotograficznego. Aplikacja ta działa podobnie do forum internetowego. Umożliwia dodawanie kategorii, albumów i obrazków. Można dodawać użytkowników, grupy i nadawać im prawa do dodawania zdjęć i komentarzy.
phpBB -to darmowa aplikacja internetowa umożliwiająca prowadzenie własnego forum dyskusyjnego.

MediaWiki jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów.
phpMyChat - aplikacja do rozmów w czasie rzeczywistym. phpMyChat pozwala na tworzenie unikalnych kont użytkowników (tymczasowych jak i stałych) czy dowolnych aktywnych pokoi rozmów.
WebCalendar - to aplikacja kalendarza, która może być wykorzystana jako kalendarz jednego lub wielu użytkowników, a także jako kalendarz wydarzeń.

podaj nazwę domeny którą chcesz zarejestrować
adresik.pl
domeny .pl już od 3,50 zł domeny .eu tylko 25,00 zł - sprawdź pełen cennik

Partnerzy

USŁUGI
Zamów hosting
Porównaj Pakiety
Dodatkowe usługi
Domeny

Bezpieczne płatności obsługuje
PayuCashBill
WSPARCIE
Pomoc
Słowniczek
Samouczek


Usługi hostingowe wspierają
cPanelDirectAdmin
Kontakt z nami
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00.
Telefony są czynne w godzinach pracy biura.
telefontel/fax: (32) 265-88-54
emailbiuro
mailadmin
Copyright © 1998 - 2020 klatka.pl