Kontakt telefoniczny 830 - 1630 +48 32 265 88 54
panel administracyjnypanel administracyjny poczta webmailpoczta

Pakiet skryptów Installatron

Installatron zapewnia instalację Najpopularniejsze skrypty zawarte w Installatron:
WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.
Joomla! to program do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć lub zlecić wykonanie swojej strony internetowej, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie.
PrestaShop - Stworzenie sklepu on-line z PrestaShop, światowym aktorem rozwiązań e-commerce, nigdy nie było łatwiejsze. Dzieli Ciebie zaledwie kilka minut od rozpoczęcia budowania pięknej i konkurencyjnej strony internetowej e-commerce!
Drupal - CMS wyposażony w funkcje, które oferują między innymi system blogów, środowiska przeznaczone do wspólnej pracy nad projektem, fora, biuletyny, galerie grafik/zdjęć, możliwość wysyłania i pobierania plików
Moodle to platforma stworzona dla wszystkich, którzy pragną stworzyć internetowy kurs online sprawdzający na bieżąco wyniki i udostępniający przeróżne merytorycznie zgodne dane w wszechstronny sposób.
PHP-Fusion - system zarządzania treścią przeznaczony głównie dla stron domowych oraz niewielkich portali. Wersja instalacyjna systemu zawiera szereg najważniejszych modułów, takich jak moduł newsów, artykułów, nawigacji czy panel admina.
Magento - otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien w oparciu o framework Zend Framework.
osCommerce to aplikacja sklepu internetowego. Podstawowa wersja zawiera mechanizmy prezentacji towaru, system logowania klientów, system recenzji, informowanie o produktach, newsletter, system prezentacji nowości, moduł promocji.
Zen Cart - Domyślna instalacja obejmuje wszystko, co potrzebne do utrzymania profesjonalnej witryny sklepu internetowego. Właściciel zarządza produktami, cennikiem, dostawami, biuletynami informacyjnymi, sprzedażą itd.
Gallery - to narzędzie do tworzenia profesjonalnych albumów internetowych.

Gallery - to aplikacja, która pozwala na stworzenie internetowego albumu fotograficznego. Aplikacja ta działa podobnie do forum internetowego. Umożliwia dodawanie kategorii, albumów i obrazków. Można dodawać użytkowników, grupy i nadawać im prawa do dodawania zdjęć i komentarzy.
phpBB -to darmowa aplikacja internetowa umożliwiająca prowadzenie własnego forum dyskusyjnego.

MediaWiki jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów.
phpMyChat - aplikacja do rozmów w czasie rzeczywistym. phpMyChat pozwala na tworzenie unikalnych kont użytkowników (tymczasowych jak i stałych) czy dowolnych aktywnych pokoi rozmów.
WebCalendar - to aplikacja kalendarza, która może być wykorzystana jako kalendarz jednego lub wielu użytkowników, a także jako kalendarz wydarzeń.

podaj nazwę domeny którą chcesz zarejestrować
Tanie domeny -> https://adresik.pl
domeny .pl już od 3,50 zł domeny .eu tylko 19,90 zł - sprawdź pełen cennik

Partnerzy

USŁUGI
Zamów hosting
Porównaj Pakiety
Dodatkowe usługi
Domeny

Bezpieczne płatności obsługuje
System statystyk stronSystem statystyk stron
WSPARCIE
Pomoc
Słowniczek
Samouczek


Usługi hostingowe wspierają
System statystyk stronSystem statystyk stron
Kontakt z nami
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:30 do 16:30.
Telefony są czynne w godzinach pracy biura.
System statystyk strontel/fax: (32) 265-88-54
System statystyk stronSystem statystyk stron
System statystyk stronSystem statystyk stron
Copyright © 1998 - 2018 klatka.pl