Panel administracyjny
Podaj login konta lub domenę:

Poczta e-mail
Podaj login konta lub domenę:

Pomoc on-line
Pomoc on-line
Zarejestruj domene
Adrsik.pl - rejestracja domen
Domeny .pl i .eu
Sprawdź dostępność domenyPartnerzyDarmowy system statystyk stron www
Internetowy Pasaż Handlowy
Tworzenie stron internetowych
Pakiet skryptów Installatron
Installatron zapewnia instalację: Najpopularniejsze skrypty zawarte w Installatron:

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny
(od słowa „wolność”), jak i darmowy.
Drupal –CMS wyposażony w funkcje, które oferują między innymi system blogów, środowiska przeznaczone do wspólnej pracy nad projektem, fora, biuletyny, galerie grafik/zdjęć, możliwość wysyłania i pobierania plików.
Joomla! to program do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć lub zlecić wykonanie swojej strony internetowej, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie.

Moodle to platforma stworzona dla wszystkich, którzy pragną stworzyć internetowy kurs online sprawdzający na bieżąco wyniki i udostępniający przeróżne merytorycznie zgodne dane w wszechstronny sposób.
PHP-Fusion – system zarządzania treścią przeznaczony głównie dla stron domowych oraz niewielkich portali. Wersja instalacyjna systemu zawiera szereg najważniejszych modułów, takich jak moduł newsów, artykułów, nawigacji czy panel admina.
e107-CMS przeznaczony jest głównie do tworzenia serwisów, portali/wortali oraz blogów średniego rozmiaru. Posiada m.in. moduł newsów, ankiet, menedżer treści, generator oraz czytnik kanałów RSS, menedżer plików do pobrania, newsletter, zintegrowane forum dyskusyjne.
TYPO3 – jeden z najbardziej zaawansowanych wolnych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na ogromne możliwości i stopień rozbudowy, uważany także za Content Management Framework. Jest jednym z najbardziej rozbudowanych programów tego typu.
Magento – otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien w oparciu o framework Zend Framework.

osCommerce to aplikacja sklepu internetowego. Podstawowa wersja zawiera mechanizmy prezentacji towaru, system logowania klientów, system recenzji, informowanie o produktach, newsletter, system prezentacji nowości, moduł promocji.
PrestaShop - Stworzenie sklepu on-line z PrestaShop, światowym aktorem rozwiązań e-commerce, nigdy nie było łatwiejsze. Dzieli Ciebie zaledwie kilka minut od rozpoczęcia budowania pięknej i konkurencyjnej strony internetowej e-commerce!
Zen Cart - Domyślna instalacja obejmuje wszystko, co potrzebne do utrzymania profesjonalnej witryny sklepu internetowego. Właściciel zarządza produktami, cennikiem, dostawami, biuletynami informacyjnymi, sprzedażą itd.

Gallery - to narzędzie do tworzenia profesjonalnych albumów internetowych.


Coppermine -to aplikacja, która pozwala na stworzenie internetowego albumu fotograficznego. Aplikacja ta działa podobnie do forum internetowego. Umożliwia dodawanie kategorii, albumów i obrazków. Można dodawać użytkowników, grupy i nadawać im prawa.

phpBB - to darmowa aplikacja internetowa umożliwiająca prowadzenie własnego forum dyskusyjnego.

MyBB - oprogramowanie forum dyskusyjnego, rozpowszechniane na zasadach licencji LGPL


Simple Machines Forum (w skrócie oznaczany jako SMF) to skrypt forum internetowego.


MediaWiki jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów.
phpMyChat - aplikacja do rozmów w czasie rzeczywistym. phpMyChat pozwala na tworzenie unikalnych kont użytkowników (tymczasowych jak i stałych) czy dowolnych aktywnych pokoi rozmów.


O NasZamów hostingPorównaj PakietyUsługiDomenyRegulaminPomocSłowniczekSamouczekPolityka prywatności
Copyright © 1998 - 2016 klatka.pl